Про компанію

Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті Техніка Монтажу, і дякуємо Вам, що довіряєте саме нам!

Ми спеціалізуємося на поставках кріпильних виробів відомих світових брендів. Динамічно розвиваючись, ми пропонуємо широкий асортимент кріпильних виробів відповідно до міжнародних стандартів DIN, ДСТУ (ГОСТ), ISO.

Від моменту заснування і до сьогодні ми на постійній основі інвестуємо кошти в розширення асортименту, контроль якості продукції, підвищення рівня обслуговування клієнтів, професійне зростання персоналу.

Маючи найширший асортимент кріпильних засобів, на сьогоднішній день ми є основним постачальником даної групи товару в Україні.

Наші торгові представники працюють у наступних регіонах: Львівський, Закарпатський, Івано-Франківський, Волинський, Рівненський, Тернопільський, Київський, Хмельницький, Чернівецький, Вінницький, Житомирський та Одеський.

Реалізовуючи принцип продажу товару найвищої якості від виробника, ми пропонуємо продукцію побутового та професійного класу більше 20 виробників з Європи, Азії та України. Серед них:

- дюбельне кріплення фірми KLIMAS Wkret-met;

- абразивні круги, диски для різки бетону власної марки BESSER;

- свердла марок BESSER, Wkret-met (Польща), PROJAHN Rocket (Німеччина);

- метричні вироби: гвинти, болти, гайки, шайби вітчизняного та азійського виробництва найвищої якості у відповідності до DIN, ISO та ДСТУ \ ГОСТ

- шурупи, самонарізи, хомути, анкера, такелажне кріплення та кріплення для електропроводки під торговою маркою ТЕЕМ від кращих азійських виробників;

- насадки та біти для шуруповертів фірми SureTorq (Тайвань).

Компанія в цифрах

img-about-numbers
  • 24
  • 10000
  • 450

Інновації, якість та надійність — фундаментальні цінності “Техніки Монтажу”

Наші переваги

about-plus-icon

Широкий асортимент

Широкий брендовий асортимент продукції підкреслює якість та надійність компанії. У нас представлений асортимент засобів кріплення різноманітних видів, форм та розмірів. Продукція характеризується міцністю та стійкістю до негативних факторів впливу. Модельний ряд постійно розширюється і оновлюється актуальними видами кріплення.

about-plus-icon

Професіоналізм в роботі

Перед здійсненням покупки ми познайомимо Вас з асортиментом продукції. Ви зможете отримати якісну консультацію від менеджерів. Ми завжди допоможемо Вам підібрати потрібну продукцію. Завжди порадимо та підкажемо яке саме кріплення вибрати.

Наші партнери

Wkret-Met

Провідний виробник високоякісних кріпильних систем в Польщі та Центрально-Східній Європі.

SureTorq

Підприємство яке спеціалізується на розробці та виробництві насадок для викруток, аксесуарів для електроінструментів і ручних інструментів, а також наборів аксесуарів для інструментів.

TEEM

Підприємство, засноване в 1999 році. Ми спеціалізуємося на поставках кріпильних виробів відомих світових брендів.

Domax

BESSER

Лідер у сфері виготовлення обладнання для якісних бетонних виробів та деталей для цегляної кладки споруд та труб.

Projahn

Компанія займається виробництвом якісних свердл та бурів для роботи по каменю.

Anticor

Компанія надає послуги для різних галузей, таких як газ, будівництво, електрика, водопостачання, нафтова промисловість, кондиціонування повітря та опалення. Наші матеріали також широко використовуються, наприклад, у суднобудуванні, автомобільній та авіаційній промисловості, а також у будівництві виставкових і конгрес-центрів і театрів.

Wiha

Компанія надає інноваційні інструменти, розроблені та виготовлені в Євросоюзі з використанням найсучасніших технологій та концепцій. Створені з матеріалів високого рівня продукти Wiha позиціонуються надзвичайно надійними, багатофункціональними і дійсно корисними як для професіоналів, так і для домашніх користувачів.

ESSVE

Witte

Компанія спеціалізується на виробництві професійного ручного інструменту та оснащення: біт, викруток та пасатижно-шарнірний інструментів

Vago

К2