Про компанію

Про нас

Ми раді вітати Вас на сайті Техніка Монтажу, і дякуємо Вам, що довіряєте саме нам!

Ми спеціалізуємося на поставках кріпильних виробів відомих світових брендів. Динамічно розвиваючись, ми пропонуємо широкий асортимент кріпильних виробів відповідно до міжнародних стандартів DIN, ДСТУ (ГОСТ), ISO.

Від моменту заснування і до сьогодні ми на постійній основі інвестуємо кошти в розширення асортименту, контроль якості продукції, підвищення рівня обслуговування клієнтів, професійне зростання персоналу.

Маючи найширший асортимент кріпильних засобів, на сьогоднішній день ми є основним постачальником даної групи товару в Україні.

Наші торгові представники працюють у наступних регіонах: Львівський, Закарпатський, Івано-Франківський, Волинський, Рівненський, Тернопільський, Київський, Хмельницький, Чернівецький, Вінницький, Житомирський та Одеський.

Реалізовуючи принцип продажу товару найвищої якості від виробника, ми пропонуємо продукцію побутового та професійного класу більше 20 виробників з Європи, Азії та України. Серед них:

- дюбельне кріплення фірми KLIMAS Wkret-met;

- абразивні круги, диски для різки бетону власної марки BESSER;

- свердла марок BESSER, Wkret-met (Польща), PROJAHN Rocket (Німеччина);

- метричні вироби: гвинти, болти, гайки, шайби вітчизняного та азійського виробництва найвищої якості у відповідності до DIN, ISO та ДСТУ \ ГОСТ

- шурупи, самонарізи, хомути, анкера, такелажне кріплення та кріплення для електропроводки під торговою маркою ТЕЕМ від кращих азійських виробників;

- насадки та біти для шуруповертів фірми SureTorq (Тайвань).

Компанія в цифрах

img-about-numbers
  • 24
  • 10000
  • 450

Інновації, якість та надійність — фундаментальні цінності “Техніки Монтажу”

Наші переваги

about-plus-icon

Широкий асортимент

Широкий брендовий асортимент продукції підкреслює якість та надійність компанії. У нас представлений асортимент засобів кріплення різноманітних видів, форм та розмірів. Продукція характеризується міцністю та стійкістю до негативних факторів впливу. Модельний ряд постійно розширюється і оновлюється актуальними видами кріплення.

about-plus-icon

Професіоналізм в роботі

Перед здійсненням покупки ми познайомимо Вас з асортиментом продукції. Ви зможете отримати якісну консультацію від менеджерів. Ми завжди допоможемо Вам підібрати потрібну продукцію. Завжди порадимо та підкажемо яке саме кріплення вибрати.

Наші партнери

Wkret-Met

SureTorq

TEEM

Domax

BESSER

Projahn

Anticor

Wiha

ESSVE

Witte

Vago

К2