Політика конфіденційності

Використання та обробка інформації

Дана угода про конфіденційність розроблено відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та інших нормативних актів українського законодавства, що регламентують правові відносини, пов'язані зі збором, обробкою, зберіганням персональних даних, а також правом громадян на невтручання в особисте життя та правом на самовираження.

 

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 У даній Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту Інтернет-магазину (далі - Адміністрація сайту)» - уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від імені інтернет-магазину «Техніка Монтажу», які організовують обробку персональних даних, а також визначають цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, які підлягають обробці, дії або операції, що здійснюються з персональними даними.

1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, що стосується прямо або побічно до певної або визначеної фізичної особи (суб'єкту персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), витяг, використання, передачу (поширення, надання, доступ), блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкова для дотримання Адміністратором або іншими особами, що отримали доступ до персональних даних покупця, вимога не допускати їх поширення без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

2.ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

2.1. Користуючись сайтом або купуючи товар, запропонований на сайті, а також відповідаючи на необхідні питання в анкеті при реєстрації і/або оформленні покупки, користувач підтверджує, що дає згоду Інтернет-магазину «Техніка Монтажу» і уповноваженим ним особам, на обробку персональних даних.

2.2. Користувач дає свою згоду Адміністрації сайту на обробку отриманої інформації, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, виправлення), використання, поширення, блокування, знищення персональних даних, зазначених в анкеті, з метою заходів, спрямованих на формування бази даних учасників, складання статистичної звітності, проведення маркетингових досліджень, а також здійснення взаємодії з користувачем, в тому числі по мережах електрозв'язку, включаючи надсилання SMS-повідомлень і електронних листів, до відкликання такої згоди.

2.3. Персональні дані, дозволені до обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, включають в себе, але не обмежуються наступною інформацією:

2.4.1. ПІБ Користувача;

2.4.2. контактний телефон Користувача;

2.4.3. адреса електронної пошти (e-mail);

2.4.4. адреса доставки Товару;

2.4.5. місце проживання Користувача.

3.МЕТА ЗБОРУ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

3.1. Персональну інформацію Користувача Інтернет-магазину «Техніка Монтажу» використовує для таких цілей:

3.1.1. ідентифікації Користувача, зареєстрованого на сайті Інтернет-магазину, для оформлення замовлення і (або) укладення Договору купівлі-продажу товару дистанційним способом з інтернет-магазином «Техніка Монтажу».

3.1.2. надання Користувачеві ефективної клієнтської підтримки;

3.1.3. надання Користувачеві персоналізованих сервісів;

3.1.4. зв'язку з Користувачем, в тому числі напрямок повідомлень, запитів та інформації, що стосуються використання сервісів, надання послуг, а також обробки запитів і заявок від користувача;

3.1.5. покращення якості послуг, зручності їх використання, розробка нових сервісів і послуг;

3.1.6. надання інформації про товари, послуги, що реалізуються «Техніка Монтажу», про рекламні акції, що проводяться, відповідей на запити, а також виконання своїх зобов'язань перед споживачами товарів (послуг);

3.1.7. проведення статистичних та інших досліджень.

4. СПОСОБИ І ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

4.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом, в тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

4.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація сайту має право передавати персональні дані третім особам, зокрема, кур'єрським службам, організаціями поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті Інтернет-магазину, включаючи доставку Товару.

6. ПРАВА КОРИСТУВАЧІВ

6.1. Користувачі мають право:

6.1.1. дізнатися, чи були збережені їх Персональні дані

6.1.2. звертатися до Адміністрації сайту, щоб дізнатися їх зміст і походження

6.1.3. перевірити їх достовірність, або попросити їх доповнити;

6.1.4. видалити, оновити або виправити;

6.1.5. перетворити в формат, що забезпечує анонімність;

6.1.6. блокувати будь-які дані, що зберігаються з порушенням закону;

6.1.7 виступити проти їх обробки за всіма без винятку законних підставах.

7. БЕЗПЕКА ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

7.1. Інтернет-магазин «Техніка Монтажу» приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.

7.2. Дана Політика конфіденційності поширюється тільки на сайті Інтернет-магазину «Техніка Монтажу». Якщо за посиланнями, розміщеними на сайті останнього, Користувач зайде на ресурси третіх осіб, інтернет-магазин за його дії відповідальності не несе.

7.3. Персональні дані Користувача можуть бути використані в юридичних цілях в суді або на етапах, що ведуть до можливого звернення до суду в зв'язку з тим, що сайт або послуги використовувалися неналежним чином.

Користувач обізнаний про те, що адміністрація сайту може бути змушена повідомити персональні дані на вимогу органів державної влади.

8. ДОДАТКОВІ УМОВИ

8.1. Адміністрація сайту має право вносити зміни в Політику конфіденційності без згоди Користувача.

8.2. Нова Політика конфіденційності вступає в силу з моменту її розміщення на сайті інтернет-магазину, якщо інше не передбачено новою редакцією Політики конфіденційності.

8.3. У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними до правил, Користувач повинен припинити користуватися сайтом, а також вимагати, щоб адміністрація сайту видалила його Персональні дані.

 

Ознайомлений